Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.07.10, 18:07   #232
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Forumgerçek İstanbul Zirvesi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Umutgüneşi Mesajı göster
Öhhööö ee şey bende istanbuldayım 2 haftadır ancak yeni bakabildim foruma ve ne görim ortalık karışmış..Kartal34 abiciğim
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Umutgüneşi Mesajı göster
Geçerken benide alabilrmisin...Bi konser vardı oraya gidecektik ama ben sizleri görmeyi tercih edeceğim benm tlfonum vardı bikaç kişide sanırım bana ulaşabilirler kesinleşirse tabi buluşma..
Saygılar ....

Tabi alırım,seve seve...Konsere gideceksen diğer arkaşlarla konuş, saatini sana göre ayarlasınlar ben seni dönüşte konserine bırakırım..

Benim açımdan buluşma 1 kişi bile olsa,gerçekleştireceğim...İnat ettim.Saat gün problemim yok, katılımın fazla olması açısından diğer arkaşlar haberleşip anlaşın..Günde değişebilir.Aranızda anlaşın işte..

Bizleri görmeyi tercih etmende saygın bir davranış..

Benim telefonum: 0505 323 75 99

MSN: kartall903@hotmail.com
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.