Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.07.10, 22:00   #37
Kum Saati
Ziyaretçi
Kum Saati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular:
Rep Derecesi :
Ruh Halim:
Standart Cevap: LYS Sonuçları Bugün 10.30'da Açıklanıyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SuLTaN Mesajı göster
Kum Saati, insan sevdiği derslerde daha başarılı oluyor genelde. Sen de bu dersleri çok seviyorsun ve başarıyorsun besbelli

Coğrafyada sır, sürekli tekrar yapmakta. Coğrafyayı tek bir konu halinde ele alamazsın, bir bütündür. Bir soruyu çözebilmek için birçok konuya hakim olman gerekir. Bu nedenle konuları çalıştıkça başa dönüp bir genel tekrar yapmakta fayda var.

Bir de, soru çözdüğünde yanlışlarını mutlaka önemsemelisin ve yanlış yaptığın konuları bir daha gözden geçirmelisin. Soruları da şekil çizerek çözmeyi unutma

Mantığı Olan Dersleri Çok Seviyorum Belkide Ondandır.. Çoğ Mantığını Kavrayamadım. Ne Bilim Kıbrıs kadar küçük olsa ülkemiz hani 100 olur belki ama Türkiye çok büyük. Geçen Bir Soru Çıktı , Yok Efendim Aşağıdaki Vadilerden Hangisi Yarıktır. Bu Sorudan Sonra Belkide oldu böyle .. Bunu Nasıl Bilirim ben yaa..

Birde Günde 4 - 5 Saat Oturupta Ders Çalışan Birinden Şüphelenirim Ben , Tabi Bu Şahsi Fikrimdir. Yani Çalışamazsın ki , Günde 1 - 2 Saat Düzenli Çalışırsan Kazanırsın.. Öyle Kasmaya Gerek Yok.. Tabi bunlar Şahsi Fikrim.

Teşekkür Ederim SuLtaN Dediklerini Seneye Dikkate Alıcam. Bakalım Olacak mı Nasılsa bundan sonra Dene Yanıl Yapıcam..
'in Mesajına Teşekkür Etti