Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.07.10, 22:03   #38
SuLTaN
Fosforlu

SuLTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 708
Ettiği Teşekkür: 36956
Aldığı Teşekkür: 24738
Rep Derecesi : SuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: LYS Sonuçları Bugün 10.30'da Açıklanıyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kum Saati Mesajı göster
Mantığı Olan Dersleri Çok Seviyorum Belkide Ondandır.. Çoğ Mantığını Kavrayamadım. Ne Bilim Kıbrıs kadar küçük olsa ülkemiz hani 100 olur belki ama Türkiye çok büyük. Geçen Bir Soru Çıktı , Yok Efendim Aşağıdaki Vadilerden Hangisi Yarıktır. Bu Sorudan Sonra Belkide oldu böyle .. Bunu Nasıl Bilirim ben yaa..

Birde Günde 4 - 5 Saat Oturupta Ders Çalışan Birinden Şüphelenirim Ben , Tabi Bu Şahsi Fikrimdir. Yani Çalışamazsın ki , Günde 1 - 2 Saat Düzenli Çalışırsan Kazanırsın.. Öyle Kasmaya Gerek Yok.. Tabi bunlar Şahsi Fikrim.

Teşekkür Ederim SuLtaN Dediklerini Seneye Dikkate Alıcam. Bakalım Olacak mı Nasılsa bundan sonra Dene Yanıl Yapıcam..

Coğrafya çalışırken önünde kocaman bir Türkiye fiziki haritası olacak. Konuda ya da soruda gördüğün her dağı, ovayı, akarsuyu hemen haritada bulacaksın ve bu senin görsel hafızanda haberin olmadan yer edecek. Sonra gelsin doğrular, gitsin yanlışlar

Başarılar
SuLTaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz SuLTaN'in Mesajına Teşekkür Etti.