Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.07.10, 23:09   #280
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Thumbs down Cevap: Forumgerçek İstanbul Zirvesi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi kartal34 Mesajı göster
Benim için çok değerli dostlara tanıdım.Çok güzel sohbetlerimiz oldu...Fenerbahçe benim için hernekadar deplasman olsada,savunmada kalmadım,pres ile rakibimi şaşıttım..Zaman zaman tehlikeli ataklar yaptım kalecileri iyiydi

Kendilerini Silivride ağırlamaktan zevk duyacağımı söyleyerek ayrıldık..

Yeşil hariç yukarıda sayılan kadro vardık..Ogün ile hesap kavgası yaptık,ben bir künde denemesi yaptım,o kafa kol ile cevap verdi,hakemler ikimizide diskalife etti..

Buradan hepsine tekrar saygılar..
Sizin gibi değerli dostları tanımak benim için bir onurdur abicim hele ki eşiniz...Umutgüneşi tam bir güneş idi benim için ya Ogün
Kardeşim benim tombik kardeşim ....mikrop birde elimi öpmeye kalkmaz mı aklı sıra bayram diye kandıracaktı beni

Çok güzel bir gündü sanki ilk defa karşılaşmış insanlar değildik.
Ne zaman İstanbula geliyoruz dediğinizde bilin ki ot gibi burnunuzun dibindeyim sizleri ağırlamaktan gurur duyarım.

Buradan sevgilerimi sunuyorum demet demet

Abicim fotolardan birer tane gönderirsin değil mi ?

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.