Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.07.10, 23:52   #289
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Forumgerçek İstanbul Zirvesi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Sanırım artık; sadece belli bir mesaj sayısısına ulaşmış üyelerin görebileceği bir bölüm oluşturmak zamanı geldi...

Real biliyorsun bence mahsur yok ama bayanlarımız var haklı olarak ufakda olsa çekinceleri var.Bence çok çok iyi olur,fotolarda gerçekten çok güzel..

Birde diğer arkadaşlara buradan sesleneyim.Fırsat buldukça,forumdaki arkadaşlarla toplanırsalar inanıyorum çok iyi dostluklar kuracaklaar..Doğal olarak bu güzellikler forumumuzada yansıyacak..
İşte kızarak ağzımdan (Klavyemden) Bir söz çıktı başka toplantıya katılmayacağım diye pişman oldum ama sözüm çıktı birkere dönmek olmaz....

Yalnız Silivride tüm forumu misafir edebilirim orası ayrı..Zaten artık ben İstanbullu değilim,ne işim var İstanbul zirvesinde,cezaevimizde var,hemde en büyüğü ve meşhuru,İl olmak istiyoruz....
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.