Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.07.10, 02:32   #295
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17570
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Forumgerçek İstanbul Zirvesi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ogün Mesajı göster
Benim için harika bir gündü... Arkadaşlarla adalara gidecektim, fakat ektim... Ektiğime değdi, çok önemli dostluklar kazandım...

Basakca : Ablam benim... Bana tombul diyorsunda sende Jenifer Lopez değildin yani... Elinide öptürmedi... Burnumun dibinde olduğu halde görememem ayrı bir komedi '' Dön dön arkanı Dön '' Telefonda bana öyle diyordu... Çok hoş ve çok güzel sohbet ettik, herkez çocuğunun fotosunu gösterdi. Bir tek ben gösteremedim... Utandım ayol... Hep burada ol abla...

Umutgüneşi : Oda ablam.... Sagolsun muhabetti ile bize zevk ve renk kattığı için buradan ona şükranlarımı sunuyorum... Tadı damağımda kaldı muhabetti Oya ablamada saygılarımı sunuyorum buradan,

Not : Bunların hepsi abla...

Kartal : Abi... Hesap kavgası yaptık, 15 dk savaş verdikden sonra... Ortaklaşa ödemeye karar kıldık,çözüm öyle sağlandı. Beni karşılara kadar bıraktı... Gerçi yolunun üstüydü, genede düşünmesi yeterdi benim için tanıdığıma memnun olduğun abim... Yengemede çok teşekkür ediyorum buradan... Sagolsun..

Bol Ablalı bir toplantıydı...

Tadı damağımda kalan bir görüşme, hepsi harika insanlardı... Harika insanları tanıdım, iyi izlenim bıraktığımada inanıyorum... Hepinizi seviyorum, gelmeyenlere tesüf ediyorum...
Ogünüm karşısında hep abla görünce bozuldu,açık vermedi..
mesajı alan almıştır..

sağol güzel kardeşim bu samimi düşüncelerin için..
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.