Konu: Günaydın
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.07.10, 11:13   #262
Paneb
Uzman Üye

Paneb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 29
Ettiği Teşekkür: 3052
Aldığı Teşekkür: 6063
Rep Derecesi : Paneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Terbiyesiz
Standart Cevap: Günaydın

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mestra Mesajı göster
sormuyorum meraklanma christian jack abimizin kitabını okur nedenini anlarım seni yormam sürekli dengesizlik halini anlarım ama dengesizlik olduğunu bile bile bunu yeni bir denge türevi olarak görmene diyecek söz de bulamam ne diyorum ben sabah sabah ya! paneb le kahve içmişliğimmi var nedir!.
Şöyle açıklayayım ; lale her gece yatmadan önce makyajını temizler ve öyle yatar. Bu süregelen alışkanlığı nedeniyle bu bir denge hali.
Bi de smy'ı düşünelim mestra ; smy her gece yatmadan önce makyajını tazeler ve öyle yatar, neden, çünkü beyaz atlı prensine ancak rüyalarında kavuşabilir Neyse onu diyodum ; bu da dengesizlik halinde bir denge. İşte iki örnek sana

Bir doğrunun en yanlış yeri dengesinin ortasında olduğunu düşünmektir.

Kahve içmişliği konusunda ise bunu bir davet olarak algılıyorum neden çünkü algıda seçicilik önemli bir özelliğimdir , seçici davranmaya bayılırım

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi smyrna Mesajı göster
Bi susun sabah sabah yaa...

Başım ağrıyo zaten...

Ayınca yine uğrarım buraya...
O kadar çok sessizlik var ki kafanda debelenen, ağrır tabi kafacazın Bence sen az sustur kendini de iki beni dinle

-Üstada sormuşlar kırılan kalp yine sever mi?
Üstat da;Evet demiş..
Adam peki demiş,
-Üstadım siz hiç kırılan bardaktan su içtiniz mi?
Üstat da cevap vermiş;Peki sen hiç bardak kırıldı diye su içmekten vazgeçtin mi?
Paneb isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
4 Üyemiz Paneb'in Mesajına Teşekkür Etti.