Konu: Günaydın
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.07.10, 11:27   #264
Mestra
Gerçek Üye

Mestra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 51
Ettiği Teşekkür: 1165
Aldığı Teşekkür: 1887
Rep Derecesi : Mestra Karimasını arttırmak için doğru yerdeMestra Karimasını arttırmak için doğru yerdeMestra Karimasını arttırmak için doğru yerdeMestra Karimasını arttırmak için doğru yerdeMestra Karimasını arttırmak için doğru yerdeMestra Karimasını arttırmak için doğru yerdeMestra Karimasını arttırmak için doğru yerdeMestra Karimasını arttırmak için doğru yerdeMestra Karimasını arttırmak için doğru yerdeMestra Karimasını arttırmak için doğru yerdeMestra Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Melek Gibi
Standart Cevap: Günaydın

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi paneb Mesajı göster
Şöyle açıklayayım ; lale her gece yatmadan önce makyajını temizler ve öyle yatar. Bu süregelen alışkanlığı nedeniyle bu bir denge hali.
Bi de smy'ı düşünelim mestra ; smy her gece yatmadan önce makyajını tazeler ve öyle yatar, neden, çünkü beyaz atlı prensine ancak rüyalarında kavuşabilir Neyse onu diyodum ; bu da dengesizlik halinde bir denge. İşte iki örnek sana

Bir doğrunun en yanlış yeri dengesinin ortasında olduğunu düşünmektir.

Kahve içmişliği konusunda ise bunu bir davet olarak algılıyorum neden çünkü algıda seçicilik önemli bir özelliğimdir , seçici davranmaya bayılırım

O kadar çok sessizlik var ki kafanda debelenen, ağrır tabi kafacazın Bence sen az sustur kendini de iki beni dinle
Örneklere bayıldım Dengesizliği denge kabul etmenide anlayabildiğime göre herhangi bir anlaşmamazlık kalmadı Hayırlı olsun!.

Kahve içmişliği konusunu davet olarak algıladıysan denge de davet e icap söz konusudur dengesizliğin dengesini bilemem Buyur beklerim!.
4 Üyemiz Mestra'in Mesajına Teşekkür Etti.