Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.07.10, 21:24   #2
prowise
Tam Üye

prowise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 46
Ettiği Teşekkür: 820
Aldığı Teşekkür: 1646
Rep Derecesi : prowise Karimasını arttırmak için doğru yerdeprowise Karimasını arttırmak için doğru yerdeprowise Karimasını arttırmak için doğru yerdeprowise Karimasını arttırmak için doğru yerdeprowise Karimasını arttırmak için doğru yerdeprowise Karimasını arttırmak için doğru yerdeprowise Karimasını arttırmak için doğru yerdeprowise Karimasını arttırmak için doğru yerdeprowise Karimasını arttırmak için doğru yerdeprowise Karimasını arttırmak için doğru yerdeprowise Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Cihan Pehlivanı Koca Yusuf

Hollywood'da Koca Yusuf'u oynayacak

Kırkpınar güreşlerinde yıllarca başpehlivanlarla güreşen Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor'lu güreşçi Eyüp Ünlü Hollywood'dan teklif aldı.

Ünlü dünya güreş tarihine adını altın harflerle yazdıran Türk güreşçi Koca Yusuf'un hayatını canlandıracak. Ünlü, Hollywood'da çekilecek filmde Koca Yusuf gibi bir ustayı canlandıracak olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Kağıtspor güreşçisi olan Ünlü, 18 yıl ayaktan başa kadar bütün boylarda Kırkpınar'da dereceleri olduğunu söyledi. İtalyan ve Fransız film yönetmenlerinin kendisine birçok kez teklif geldiğini dile getiren Ünlü, "Aktif spor yapıyordum. Bu yüzden oyunculuğu kabul etmiyordum" dedi.

Daha sonraki zamanlarda kendisini Amerikalı bir yönetmenin uzun zaman izlediğini belirten güreşçi Ünlü, "Dünyanın yenilmez güreşçisi Koca Yusuf'un hayatı ile ilgili Hollywood'da çekecekleri film projesinde yer almamı istedi" diye konuştu.

Başarılı güreşçi teklifi şöyle anlattı; "Biliyorsunuz bizim Koca Yusuf cihan şampiyonu. Bunlarda tabi Koca Yusuf'un hayatı ile ilgili araştırma yapıyor. Fiziki olarak benim benzediğimi, bu Koca Yusuf'un hayatını benim oynayabileceğimi düşünerek bu şekilde bana teklif getiriyorlar. Bende buna dedim ki, 'Bu güreşin, ata sporumuzun, güreşimizin selameti için gelecekte güzel yerlerde olması için ben bu teklifi kabul ediyorum.' dedim."

Ünlü, Amerikalı yönetmenin kendisini Arnold Swazaneger'e benzettiğini de anlattı. Güreşçi şunları söyledi: "Sizler nasıl keşfedilmemişsiniz ya. Şunu dedi bana: 'Arnold Swazaneger.' Yemin ediyorum dedi ya. Adam böyle konuşuyor. Böyle bir şey olabilir mi dedi. E, tabi ki biz güreşin içinde olduğumuz için. Haftaya şunu yeneceğiz bunu yeneceğiz dediğimiz için. Biz dışarısını fazla bilmediğimiz için. Onlar keşfediyorsa bizi, Amerika'dan gelip keşfediyorsa bu bizim ayıbımız değil ki."

Çekilecek film sonrasında gelebilecek teklifleri değerlendireceğini ifade eden Ünlü, "Gerçekten güzel bir şeyse. Uç noktalarda olmayan Türk'ün örf ve adetine yakışır bir film olursa neden oynamayayım ki. Uç olamayacak kesinlikle. Aile oturup güzel seyredecek" şeklinde konuştu.

Konu prowise tarafından (26.07.10 Saat 21:34 ) değiştirilmiştir..
prowise isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz prowise'in Mesajına Teşekkür Etti.