Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.08.10, 15:13   #9
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: HoşbulduMMM Banemin...

Hmm!

Önce bu geç kalmış ama geç kaldığı için daha sağlıklı olduğunu düşündüğüm karşılama için teşekkürler (biz ne yeşiller gördük )

Bu kadar şeyden sonra 1. yıl dönümümde bana bir plaket, şilt, takdir belgesi, madalya ve başka daha ne verilebilecekse vermeyen yönetimi protesto edeyim ben yine Bulunsun burada da...

Reali görüp onun kararmış halini fark edince iki kişiyi atlamış olduğum geldi aklıma.

Bu heriften kurtuluş umudunu kaybetmiş ve bu umutsuzluğun renklerine yansıdığınıda görebileceğiniz iki kara adamada böyle bir ortamda bizleri buluşturdukları ve kahrımızı çektikleri içinde teşekkür ederim...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
13 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.