Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.08.10, 16:28   #13
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: HoşbulduMMM Banemin...

Te Allah'ım!..

Lale o kadar güzel yazmışsın ki! Yazıyı okumaya başladığımda tebesümle gerilen yüzüm sonunda nedense duygusala bağlayıp sarktı biraz...

Botoksta indirim isterim ona göre. Malum müsebbibiplerinden biri sayılırsın artık

Teşekkür ederim güzel sözlerin için. (Bak yine mahçubiyetle teşekkür ediyorum. Artık bunu senden kurtulmaya çalışmak gibi yorumlamazsın değil mi? "Hani kahrolup ölüyordum" dedin ya her teşekkürde. Yahu! Parantezde amma açık kaldı he! Ceyran yapmaya başladı. Bari kapatıp cevabı yollayayım artık. Hadi kendinize iyi bakın )

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
13 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.