Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.08.10, 22:23   #21
Böcü Dayı
Uzman Üye

Böcü Dayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 32
Ettiği Teşekkür: 4094
Aldığı Teşekkür: 5592
Rep Derecesi : Böcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Eglenceli
Standart Cevap: HoşbulduMMM Banemin...

Baneminin geldiği zamanlar ben pek takılamıyordum foruma, çok takıldığım zamanlarda kulakları çınlasın Starlight vardı, ona sardırıyordum.

Sonra baktım baktım Banemin diye birisi türemiş forumda, kim ola acep bu dedim kendi kendime.. Ee yazılarıda sıkı, karnım ağrıdı biraz tabi.

Ufaktan bir giydireyim dedim birgün, baktım götürüyor.. Tamam Böcü işte bu dedim, frekans tutuyor...

Hoş geldin Banemin ... İyi ki gelmişsin.. Yoksa İnso vardı o da gitmiş bir yerlere, Star yok, muhtemelen genlerimin emrine uyup kızlarla şey olacaktı..