Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.08.10, 23:33   #22
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75963
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: HoşbulduMMM Banemin...

İlk geldiğim zamanlar, yeni düşmüşüm doğal olarak...

Bu Böcünün bahsettiği, bırakın tekstil sektörünü daha iğne iplik bile nedir bilinmeyen zamanlardı.

O zamanlar, kıyafet alış verişi için incir ağaçlarının en bol olduğu bölgelere gider kendimize incir yapraklarının en uygunlarını seçerdik. Çeşit inanmazsınız siz şimdi ama her ağaçta binlerceydi. Boyboy ve rengarenk.

Şimdi "nasıl rengarenk" dediğinizi duyar gibiyim... Duymamazlıktan geliyorum çünkü verecek tek cevap "yeşilin tonları işte" olacak ve buda o "rengarenk" tabiriyle pek örtüşmeyecek. Duymamak en iyi çözüm

Efendime söyleyeyim, sonracığıma! Bu Böcü beni ufak tefek, tıfıl ve yeni düşmüş gördü ya! Tutturdu seni Defne ağacından GİYDİRECEĞİM diye. E! O zaman toyum tabi. "Hadi" dedim "götür beni bir defne yaprağı mağazasına". Mağaza!!!

Bu aldı beni bir defne ağacının yanına götürdü. Niyetini, daha ağacı görür görmez anladım. Ulan ufak tefeğiz ama bir defne yaprağıyla örtülecek kadar da değiliz".

Kendi kendime "demek Böcünün bana Giydirmek istemesinin sebebi bu" dedim.

Hemen gardımı alıp, gayet sert bir edayla (Eda kim ya?) "Höyyytttt! Böcü Böcü bana bak leyynnn! Sen bana bunu GİYDİRİP tüm forum ahalisine maskara mı etmek istiyorsun" dedim.

İşte arkadaşlar o günden bugüne kadar geçen sürede Böcünün tüm hayal mahsullerinin PADİŞAHI olarak varlığımı sürdürüyorum...

Arada bir özelden de gelip hala "Padişahım çok yaşa" diye yağcılığı sürdürmekte ve asırlar önce yapmış olduğu bu vahim hatanın ceremesini çekmektedir.

FG nin hayatıma kattığı, artı değerlerin en artılarından biri olan Böcüm...

Seni seviyorum be!

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.