Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.08.10, 23:37   #6
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Ölüm Gemisi Struma

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ogün Mesajı göster
Yahudi işte, hiçte üzülmedim... Çokta iyi olmuş dedim, hakettiler... Şuan halen hakediyorlar ya, elbet bir gün tekrar katledilecekler ve sevinçten göbek atıcam Tv nin karşısında büyük bir haz alarak...
Ne yazik ki senin gibi düsünen insanlar var oldukca, dünya üzerinde barisi düsünmek biraz zor gibi. Aslinda abarttim ne dünyasi, kendi dünyanda demek daha dogru olurdu.

O gemide bulunan insanlar savasan insanlar degildi, kendilerine uygulanan zulümden kacmaya yalisan ve ne yazik ki kacarken kendilerini bir oyunun icinde bulan ve ölümden kacamayan insanlardi (ve cocuklar elbet).

Offf neden parmaklarimi yoruyorum, senin yorumlarina karsilik veriyorum bilemiyorum Ogün.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.