Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.08.10, 02:52   #7
Ogün
Tam Üye

Ogün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 12
Ettiği Teşekkür: 107
Aldığı Teşekkür: 628
Rep Derecesi : Ogün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Arastirmaci
Ogün - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Ölüm Gemisi Struma

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi OkyanusunKalbi Mesajı göster
Ben olaya ırk ayrımı yaparak bakmıyorum..Yahudilerin içinde iyi olanlarında olduğunu düşünüyorum.. Ve bu durumda bizlerde olabilirdik...Düşmanca tavır almak Türk insanına yakışmaz...Yahudiler tarihte yaşadıkları katliamların öcünü alır gibiler...
Yahudiler ve İyilik ? Hmm.... Tv lerde gazze vurulurken, okulları tatil edip çocukları sınıra götürüp savaş izlettiren benim değil mi ? Tüm ülkeyi sınıra toplayıp vahşet izlettirip gülen benim değil mi ? Ayrıca öc felan aldıkları yok... Güçsüz buldukları bir ülkeyi vurabildikleri kadar vuruyorlar...
Ama yakında hüsrana uğrayacaklar...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Sivas - Madımak otelinde de insanlar diri dir yakılarak katledilirken, bazı insanlar hakikatten sevinçten göbek atıyorlardı...

İnsan dedim de, lafın gelişi işte... Nitekim insan, nasıl insansa...

* * *

Senin bu cümlelerinden de o Sivas Madımak olayında göbek atanlardan hiç farkın yok Ogün... Zira ana tema İnsan... Kim olursa olsun, insan...

Gemimize saldırılırken, insanlarımıza eziyet yaparlarken... Herkes ne düşündü acaba, Ben TÜK ırkını her ırktan üstün tutarım ersan abi, yapım gereği böyleyim... Bir yahudi bile ölse benim için kardır...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Ne yazik ki senin gibi düsünen insanlar var oldukca, dünya üzerinde barisi düsünmek biraz zor gibi. Aslinda abarttim ne dünyasi, kendi dünyanda demek daha dogru olurdu.

O gemide bulunan insanlar savasan insanlar degildi, kendilerine uygulanan zulümden kacmaya yalisan ve ne yazik ki kacarken kendilerini bir oyunun icinde bulan ve ölümden kacamayan insanlardi (ve cocuklar elbet).

Offf neden parmaklarimi yoruyorum, senin yorumlarina karsilik veriyorum bilemiyorum Ogün.
Barış marış artık o dönemler geçti... Dünyada şu ana kadar sadece 240 yıl savaşsız geçmiş... Dünya oluştuğundan bu yana sadece 240 yıl...
Geri kalan yıllar hep savaşlar meydana gelmiş, dünya barışı diye birşey ortada kalmadı... Topu topu 240 yıl dünya barışı olmuş dünyada, o zamanlarda yaşamıyoruz...
O zaman sende bir daha Yazmazsın olur biter. Parmaklarına yazık...
Aklıma Geldikçe uktelerin

Ben tepede Gökyüzü benim tepemde,
Bir Ayağım Çukurda Kalbim Hafiften Zikirde,

Ogün isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Ogün'in Mesajına Teşekkür Etti