Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.08.10, 14:16   #10
Ogün
Tam Üye

Ogün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 12
Ettiği Teşekkür: 107
Aldığı Teşekkür: 628
Rep Derecesi : Ogün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Arastirmaci
Ogün - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Ölüm Gemisi Struma

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi OkyanusunKalbi Mesajı göster
Tarihin öcü yada değil, bahsettiğin güçsüz olan o ülkelere sadece biz yardım ediyoruz.Yardım ettiğimiz için o gemide kendi insanımız öldü..Hani nerede diğer Arap ülkelerinin yardımları...?

Real, Sivas Madımak olayından bahsetmiş..Olayın üzerinden seneler geçti...Kimse bu olayı hatırlamıyor...Orada yakılan Türk insanı değil miydi? Kendi insanımızın canını düşünmüyoruz...Sadece müslüman diye Gazzenin kanayan yarasına parmak basıyoruz. Hiç yapmayalım demiyorum ama elimizi vicdanımıza koyup düşünelim..Kendi insanımızın canına kıyarken, sırf din birliğimiz var diye başkaları için göz yaşı dökmek insanlık değildir...
Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur. Arap ülkelerinin desteğine ihtiyacımız yok.. Asıl senin bu dediğin insanlık değildir, Türksen din kardeşini düşünmek zorundasın, şuan oturmuş sıcak evinde, kahveni içip buraya yazabiliyorsun... Masa başından yazmak çok kolay ve keyifli geliyor bize... Ama orada bunu yapamıyan insanlar var, kazandıkların ve sahip olduklarının değerini bil, sen bu haldeyken bile tatmin değilsin, hoşnut değilsin... Düşün ki onlar ne yapasın....
Aklıma Geldikçe uktelerin

Ben tepede Gökyüzü benim tepemde,
Bir Ayağım Çukurda Kalbim Hafiften Zikirde,

Ogün isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Ogün'in Mesajına Teşekkür Etti