Konu: Bukowski'den
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.08.10, 02:54   #3
clause58
Üye

clause58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 7
Ettiği Teşekkür: 390
Aldığı Teşekkür: 469
Rep Derecesi : clause58 Karimasını arttırmak için doğru yerdeclause58 Karimasını arttırmak için doğru yerdeclause58 Karimasını arttırmak için doğru yerdeclause58 Karimasını arttırmak için doğru yerdeclause58 Karimasını arttırmak için doğru yerdeclause58 Karimasını arttırmak için doğru yerdeclause58 Karimasını arttırmak için doğru yerdeclause58 Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bukowski'den

kendisini ilk;" kadın olsaydım orospu olurdum lafıyla duymuştum".burda görünce , biraz araştırdım haliyle...farklı biri ...sadece yazdıklarına değil nasıl yaşadığını da bir gözatın derim...bir kaç sözü;

“gulmenin moda oldugu bir devirde agliyorum, genc olmanin moda oldugu bir devirde yasliyim, seni sevmenin daha az cesaret istedigi bir devirde senden nefret ediyorum ”
“para seks gibidir olmayinca onemi artar ”
“sabaha karsi 2’den sonra kimse cirkin degildir ”
“yalan soyluyorum ama inan bana bu dogru ”
“boktan birsey olursa unutmak icin icersin,iyi birsey olursa kutlamak icin hic birsey olmamissa olsun diye icersin ”
“insanlarin hakkimda ne dusundugunu onemsemeyerek hayatimi on yil uzattim ”
“insanlarin yaninda mutlu degilim, yeterince icersem kayboluyorlar ”
“kimsenin istirabi olmasi gerektiginden fazla degildir ”
“korktuklari icin entelektuellesir insanlar,umitlerini yitirdikleri icin degil ve korkmakla umitsiz olmak arasindaki fark bir entelektueldir ”
“bizzat insan irki uzerine yazarken bile onlardan uzak kaldigimda kendimi daha iyi hissediyorum;iki santim uzakta olmak bile iyidir,iki mil uzakta olmak harika,ikibin mil uzakta olmaksa mukemmel

teşekkürler paylaşım için