Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.08.10, 18:02   #68
Lilium
Müdavim

Lilium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 376
Ettiği Teşekkür: 8769
Aldığı Teşekkür: 17888
Rep Derecesi : Lilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Sıcacık Dostluk Ortamına Merhabalar Olsun (:

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi the mathematician Mesajı göster
Daha dün aklıma geldin. Profiline yazacaktım ki sonra aklıma tatilde olduğun geldi. Tatili bitmiş olsaydı foruma gelirdi, diye düşündüm ki bugün ne göreyim buradasın.

Hoş gelmişsin canım
Valla canım sende benim aklımdan geçtin tatildeyken de ulaşmak istedim ama olmadı bir türlü. Sadece 3 kere internete bakabildim onlarda uzun süreli olmadı. Zaten birinde acı bir sonuçla karşılaştım hemen çıktım

Sizlerle tekrar birlikte olmak çok güzel

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi erlik Mesajı göster
Hoş geliş Lilyum. Bi Bodrum'a uğramadın ama olsun, senin canın sağolsun
Hoşbuldum Erlikcim valla Bodruma uğramayı çok isterdim ama ipler benim elimde değildi malesef Bundan sonra bakarsın gelebilirim. Hatta iş bulabilirsem temelli başınıza çökebilirim

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
Hiç haberim olmadı bak.

Sen 1 ay git tatile ve dön gel, ben farketmeyeyim. (Tüh bana )

Hoşgeldinnn
Vayyy be bana yokluğumu farkettirmemişim Bide bunun alıngan versiyonu var: Demek varlığımla yokluğum bir hiç farketmiyorsun

Hoşbuldum abicikk sağol

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi erlik Mesajı göster
Ayıp be Banemin

Ee, kayısı mı getirdin bizlere? Bana nasıl ulaştıracaksın?
İstediğin kayısı olsun yaa pm olarak adresi bildir yollayayım hemen

Hepinize ulaştırmam zor gibi sankim en iyisi ben hepinizin adına yiyeyim hem kilolarınız da bana eklenir siz formunuzu korumuş olursunuz