Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.08.10, 19:59   #1
Aldacı
» Avukat «

Aldacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 24
Ettiği Teşekkür: 5379
Aldığı Teşekkür: 6481
Rep Derecesi : Aldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Bitkin
Question Bir maruzatım var.

Aslında başlığa sorunu içeren bir şey yazmak isterdim, fakat toparlayamadım kusura bakmayın. Ayrıca sorumu burada soruyorum, çünkü LaLe öyle dedi.

Gelelim konuya;
Öncelikle; bazen orumda bir konuya yorum yazdıktan sonra sayfayı yenileyip konuya dönmesi gerekirken dönmüyor. Bembeyaz bakıyor bana. Üzülüyorum. Adres çubuğundan "showthread.." kısmını silince kısacası forumun anasayfasına dönünce oluyor ama. Ama zahmetli geliyor bana bu iş. Benden mi kaynaklanıyor bu durum forumdan mı? Bendense ne yapabilirim, fikri olanınız var mıdır?

İkinci konu ise şu:
Bazen, özellikle akşam saatlerinde, bilgisayardan dıt dıt dıııt şeklinde sesler geliyor, bilgisayar kalp krizi geçiriyor sanıyorum. Fakat duyduğuma göre tek bende olmuyormuş bu. Ya bilgisayarlar arası kalp krizi salgını var, yahut genel bir şeyden kaynaklanıyor. Bunun da sebebini bilen varsa beni aydınlatmasını rica ediyorum.

Bir de kurşun dökmesini bilen varsa foruma bir döküversin. Rahatsızlık geçiren tüm arkadaşlara geçmiş olsun diyorum tekrar. Başıma bir iş gelecek diye korkmaya başladım, paranoyak oldum.

Sevgiler, saygılar.

E sarà mia colpa
Se cosi è?

Aldacı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
16 Üyemiz Aldacı'in Mesajına Teşekkür Etti.