Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.08.10, 02:56   #9
Ogün
Tam Üye

Ogün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 12
Ettiği Teşekkür: 107
Aldığı Teşekkür: 628
Rep Derecesi : Ogün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Arastirmaci
Ogün - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Bir maruzatım var.

Şimdi bilgisayarınızdan gelen sesin tarifini yapabilirmisin bana, uzun dıttttt mı kısa aralıklarla gelen sık sık dıt mı ? Bunun bana tam anlamıyla tarifini yaparsan, sana sorunun ne olduğunu kesin söylüyebilirim... İyi geceler..
Ama formatla alakası yok , bilgisayarın bir parçasıyla alakası olma ihtimali çok yüksek bana sesi tam olarak söylersiniz size söylüyeceğim, ve ses geldikden sonra bilgisayar kapanıyor mu ? Resetliyor mu kendini ? Yada hangi işlemi yaparken bu sorun gerçekleşiyor, söylersen tam yardımcı olurum...
Ogün isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Ogün'in Mesajına Teşekkür Etti.