Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.08.10, 19:33   #5
Umutgüneşi
Uzman Üye

Umutgüneşi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 226
Ettiği Teşekkür: 3508
Aldığı Teşekkür: 3291
Rep Derecesi : Umutgüneşi muhteşem bir gelişmedeUmutgüneşi muhteşem bir gelişmedeUmutgüneşi muhteşem bir gelişmedeUmutgüneşi muhteşem bir gelişmedeUmutgüneşi muhteşem bir gelişmedeUmutgüneşi muhteşem bir gelişmedeUmutgüneşi muhteşem bir gelişmedeUmutgüneşi muhteşem bir gelişmedeUmutgüneşi muhteşem bir gelişmedeUmutgüneşi muhteşem bir gelişmedeUmutgüneşi muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Mutlu
Standart Cevap: Sakarya Üniversitesi / Adapazarı

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

1994 yılında eğitim-öğretime başlayan bölümümüz lisans, yüksek lisans ve doktora programlarının yanı sıra Türkiye'de bir ilk olarak karma eğitim modeli kullanarak (%70 uzaktan eğitim, %30 örgün eğitim) 50 lisans öğrencisiyle yeni bir açılıma yöneldi. Ayrıca tamamen uzaktan eğitimle verdiğimiz e-Bilişim Teknolojileri Tezsiz Yüksek Lisans programıyla da değişik meslek mezunlarını bilişim uzmanı yapmaya devam edeceğiz.

Üniversite-sanayi işbirliğinde Türkiye'de devrim sayılabilecek bir projeyi Ford Otosan'la 2008 Nisan ayında başlattık ve büyük bir başarıyla sürdürüyoruz.

1 Profesör, 4 Doçent, 5 Yardımcı Doçent, 1 Okutman, 10 Araştırma Görevlisi ve 1 Uzman'dan oluşan eğitim kadromuz arka arkaya 2 yıl Bilgisayar Mühendisliği bölümleri arasında öğretim elemanı başına en fazla SCI yayın yapma başarılarını da göstermiştir.

Sapanca gölünün eşsiz manzarası ve geniş yurt imkanlarıyla kampüsümüz, hayatınızın önemli yıllarının bir kısmını geçirirken mutlu olmanızı da sağlayacaktır...

Kızım s.ü.b.m.b kazandı ve bu manzarayla ders çalışacak inş..
Yüzde beliren bir tebessümün...
yanaktan süzülen damla damla gözyaşının...
Ne çok neden var yaşamak için yorulmamalı yaşanmış acılara direnmeli! yağan yağmur gibi düşsede acılar yüreğine bir bir..
bir gülümseme ile dağıt hüzün bulutlarını!
tıpkı doğan güneşlerin doğayı yeşerttiği gibi... yeşertip umutları filizlenmeli yaşam sevinci!

ne yeminler bozdum.....
Umutgüneşi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Umutgüneşi'in Mesajına Teşekkür Etti.