Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.08.10, 15:45   #14
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Thumbs down Cevap: Bir Önerim Var !!!

Konuların altına yorum yazarken bazen kelimelerin içindeki harfleri ya unutuyoruz ya da hızlı yazarken klavyenin tuşlarına sinek değer gibi uçup gidiyoruz .

Yazdık mı düşüncemizi yazdık geri de dönmeyiz (en az delete tuşu nu kullanan ben olarak hala cillop gibi duruyor pırıl pırıl parlıyor diğer tuşlara hava atıyor)O anda ne gelmişse geldiği gibi dökülüp satırlara gidiyor.

Daha sonra o konunun altına her hangi bir arkadaşımız da düşüncesini yazdığı zaman top 10 yükseliyor konu ve bizlerde meraklı olarak bakıyoruz "ne yazmışlar acaba" diye ...İşte o zaman konu yeniden baştan aşağıya okunuyor yorumlarda dahil tabii.
O zaman fark ediliyor ki kelimenin içinde bir harf ya unutulmuş yada fazla harf yazılmış.O zaman okununca da anlam taşımıyor ya da can alıcı anlamını yitiriyor.
önerim şu ki;
Yorum yazanların kendileri bu hataları gördülkleri zaman düzeltebilsin.Bunun için bir düzenleme yapılabilir diye düşünüyorum .

Çok mu düşündüm ???(şimdi Lale gelir ARIZAMISIN SENNN otur oturduğun yere her yere burnunu sokma der)
Atın beni forumdan

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.