Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.08.10, 20:22   #53
Renksiz Hayaller
Tam Üye

Renksiz Hayaller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 35
Ettiği Teşekkür: 196
Aldığı Teşekkür: 1270
Rep Derecesi : Renksiz Hayaller Karimasını arttırmak için doğru yerdeRenksiz Hayaller Karimasını arttırmak için doğru yerdeRenksiz Hayaller Karimasını arttırmak için doğru yerdeRenksiz Hayaller Karimasını arttırmak için doğru yerdeRenksiz Hayaller Karimasını arttırmak için doğru yerdeRenksiz Hayaller Karimasını arttırmak için doğru yerdeRenksiz Hayaller Karimasını arttırmak için doğru yerdeRenksiz Hayaller Karimasını arttırmak için doğru yerdeRenksiz Hayaller Karimasını arttırmak için doğru yerdeRenksiz Hayaller Karimasını arttırmak için doğru yerdeRenksiz Hayaller Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Herkese Merhaba =)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Kurallar kati degil, sadece forumun nettedeki diger forumlar gibi olmamasi icin elimizden geleni yapiyoruz. Forumda biraz daha vakit gecirdigin zaman, zaten sende anlayacaksin bunu

Bu arada yazdigim hala dikkate alinmiyor ve kalin harf kullanmaya devam ediyorsun.

Bak birde söyle bir kati kuralimiz var, eger ki kisi ikaz edildigi halde hala ayni sekilde yazima devam edilirse, yazilan yorumlar silinir
bu kötüymüş işte
elimden geldiğince dikkat etmeye çalışırım (:

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi axoy Mesajı göster
Hoşgeldin arkadaş.. Umarım hoş vakit geçirirsiniz.
Hoşbuldum teşekkürler (:

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SuLTaN Mesajı göster
Kurallar katı değil, her Türk insanının yapması gereken şeyler bunlar. Kural demeyelim, bir nevi vatandaşlık borcu (Türkçe yazım kuralları)

Hoşgeldin aramıza.
Hoşbuldum =)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Pitsy Mesajı göster
Hoşgeldiniz.
Hoşbuldum (:

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi 1MASAL PERISI Mesajı göster
Hoşgeldiniz.Ne güzel geldiniz.
Hoşbuldum , ne güzel buldum =D

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi OkyanusunKalbi Mesajı göster
Hoşbuldum okyanus (:

Renksiz Hayaller isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Renksiz Hayaller'in Mesajına Teşekkür Etti.