Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.09.10, 00:05   #17
LoDoS
Uzman Üye

LoDoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 361
Ettiği Teşekkür: 3094
Aldığı Teşekkür: 6219
Rep Derecesi : LoDoS muhteşem bir gelişmedeLoDoS muhteşem bir gelişmedeLoDoS muhteşem bir gelişmedeLoDoS muhteşem bir gelişmedeLoDoS muhteşem bir gelişmedeLoDoS muhteşem bir gelişmedeLoDoS muhteşem bir gelişmedeLoDoS muhteşem bir gelişmedeLoDoS muhteşem bir gelişmedeLoDoS muhteşem bir gelişmedeLoDoS muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
LoDoS - İCQ üzeri Mesaj gönder LoDoS - MSN üzeri Mesaj gönder LoDoS isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Giflerden Basim Döndü!!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi `Яєиĸsiz нαУαŁŁєя` Mesajı göster
daha bugün üye oldum , bir yıl önce değil .
gelirim konunun alasını da açabilirim , belki sağladığı hite ağzınızda açık kalabilir (:

neyse
sonuçta zararlı çıkan ben olacağım (:
ne de olsa kırmızısınız (:
Kırmızı yeşil mor veya herhangi bir renkle alakalı değil.
Haklı ise 15 dakika önce ForumGerçek ailesine katlmış bir üye dahi söz sahibidir.
Tamam düşüncen güzel konu açarak katkıda bulunmak istiyorsun ama forumumuzda katkı yapılması gereken bir çok konu var.
Örneğin hiç birşey yapamaz isen
Forumda senin yaşadığın şehrin veya bölgenin güzelliklerini anlatan bir konu açılmıştır o konuya tarafından çekilmiş resimler ekleyebilirsin.İnan bana daha az emek harcasın fakat daha fazla katkıda bulunmuş olursun.
Aileye yeni katıldın diye, senin tabirinle rengin açıkmavi diye kendini dışa çekme.