Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.09.10, 11:58   #17
Yorgun Meddah
Üye

Yorgun Meddah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 10
Ettiği Teşekkür: 102
Aldığı Teşekkür: 346
Rep Derecesi : Yorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Yorgun Meddah - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Merhabalar =)

OkyanusunKalbi
Teşekkür ediyorum, hoşbuldum =)
SuLTaN
Sizede teşekkür ederim, hoşbuldum =)
Meddahlık bildiğiniz üzere şuan ki standup ile uğraşanlara verilen ada tekabül etmekte =) tek farklılığı Türk kültürünü içeren komedi yapması.. Araştırdığım kadarıyla tam olarak meddahım diyemem fakat arkadaşlarımın bana yakıştırdığı bir sıfat olduğu için bunu kullanmaktayım.. Yorgun olduğumu hissettiğim için, malum hayat zor, meddah kelimesinin başına yorgun kelimesini ekledim ve böyle birşey çıktı ortaya =)
paneb
Teşekkür ederim arkadaşım, hoşbuldum =) İstediğin gibi hitap edebilirsin =)
SanaL
Teşekkür ederim sizede, hoşbuldum.. Bilgisayar mühendisliği okuduğum için içli dışlı oluyorum ister istemez =)
the mathematician
Hoşbuldum, sizede teşekkür ederim.. İsmimle hitap ettiğiniz için ayrıca teşekkür ederim =)
Renksiz Hayaller
Hoşbuldum canımın içi =) Sen istersinde gelmem mi =) Umarım keyifli vakit geçiririz =)

Mutluluk, mutsuzlukta saklı unutma..!
Yorgun Meddah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Yorgun Meddah'in Mesajına Teşekkür Etti.