Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.09.10, 12:34   #9
Yorgun Meddah
Üye

Yorgun Meddah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 10
Ettiği Teşekkür: 102
Aldığı Teşekkür: 346
Rep Derecesi : Yorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Yorgun Meddah - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Biraz Büyüme Çabası Hiç Fena Olmaz Siteniz İçin =)

Öncelikle ben öyle her önünüze gelicek konuların açılması taraftarı değilim =) Asıl kasıt ettiğim şey zaten sizin yapmaya çalıştıklarınız, diğer sitelerden alıntı konular yapın demiyorum.. Hit alan konuların araştırılması ve sizlere göre harmanlanması, kendinize has konuların yanında muhakkak ki büyük bir artı sağlayacaktır diye düşünüyorum.. =)
Çok konudan kastımda şudur =) Yine önünüze gelen her konunun açılması değilde yalnızca hit alan konuların açılması =) Şöyle bir inceledim fakat bazı konularda malesef yorum dahi yok.. Benim asıl anlatmaya çalıştığım siteye sırf bir konu için üye olmanın önüne geçebilmek için sadece bir noktada değilde her nokta dikkat çeken konuların alternatifli olarak mevcut bulunması.. Diyorsunuz ki bazı konular 1 ay süre ile işlenip detaylı açılmıştır =) bu elbetki olur, ellerinize emeğinize sağlık.. Fakat 1 ay uğraşmadan bile açıpta hit toplayabilecek konularıda geri plana atmamanız gerekli diye düşünmekteyim.. Bilmem detaylı olarak kendimi ifade edebildim mi ?

Mutluluk, mutsuzlukta saklı unutma..!
Yorgun Meddah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Yorgun Meddah'in Mesajına Teşekkür Etti.