Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.09.10, 18:12   #14
Aldacı
» Avukat «

Aldacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 24
Ettiği Teşekkür: 5379
Aldığı Teşekkür: 6481
Rep Derecesi : Aldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Bitkin
Standart Cevap: Biraz Büyüme Çabası Hiç Fena Olmaz Siteniz İçin =)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Yorgun Meddah Mesajı göster
Şöyle bir inceledim fakat bazı konularda malesef yorum dahi yok..
Konunun tamamıyla ilgili söyleyebileceğim bir şey yok zaten, yöneticilerimiz gayet açık izah etmişler.Bu alıntıladığım bölümle ilgili söylemek istediğim bir şey var.
Her konuda bir şekilde yorum olması gerektiği düşüncesine karşıyım aslında. Hiç yorum yapılmamış bir konuya yorum yapmış olmak için sadece teşekkürden ibaret yorumlar yapmamayı tercih ediyorum ben. Şayet bir düşüncem veya eklemek istediğim bir husus veyahut sormak istediğim bir şey varsa kesinlikle yorum yazarım. Onun dışında da açıkça söylemek gerekirse kendim foruma zaman ayıramadığımı düşündüğüm için bazı konulara yorum yapma çabasında bulunuyorum.

Ama her konu dolsun diye sadece teşekkür içerikli mesajlar yerine teşekkür butonunun kullanılmasının daha uygun olduğunu düşünüyorum. Böylece forum içerdiği bilgi bakımından daha dolu olur diye düşünüyorum.

Ayrıca yöneticilerimizin size yüklendiğini düşünüyorsanız kesinlikle yanılıyorsunuz. Düşüncelerini ve zaten ortaya konmuş olan birtakım kuralları ve asıl gayelerini gayet açık bir dille belirtiyorlar. Devamlı olma kararınız varsa kendilerini daha iyi tanıdıklarında daha iyi anlayacaksınız, eminim.

Saygılar, hoşgeldiniz.

Dipnot : Yetkililer olayla ilgilenmiş işte, sen sussana... Olmaaz.

E sarà mia colpa
Se cosi è?

Aldacı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
14 Üyemiz Aldacı'in Mesajına Teşekkür Etti.