Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.09.10, 20:41   #15
Yorgun Meddah
Üye

Yorgun Meddah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 10
Ettiği Teşekkür: 102
Aldığı Teşekkür: 346
Rep Derecesi : Yorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Yorgun Meddah - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Biraz Büyüme Çabası Hiç Fena Olmaz Siteniz İçin =)

Amacım acımasızca vurmak değildi =) Sanırım halen yanlış anlaşılma durumundan kurtulamadım =) Benim söylemek istediğim şey şudur tekrar edeyim ve detaylı olarak yapılan yorumlara tekrar açıklık getireyim.. =)

Sitede ki her konuya gereksiz yorum yapılmasına elbetki bende karşıyım en basiti sitenin daha düzenli ve bakımlı görünmesi için =) Sadece kuru bir teşekkür etmekte bence biraz emeğe ihanet etmektir, yönetici yahut üyeler Real'in dediği gibi bazı konuları aylarca uğraşıp açıyorlar fakat kuru bir teşekkürler geçiştirenler oluyor.. =)

Kısacası büyümenizi şu şekilde izah edeyim benim birkaç üye olduğum site var ve o sitelerde referans göstermeden bir garantör göstermeden üye olup yorum yapamıyorsunuz

Arkadaş her bölüme 2 konu açma yasağı getirdik diyor, bu gayet güzel ve birçok sitede olan şeyler =) Bu elbetki düzeni sağlar, gereksizliği ortadan kaldırır.. Siz neden öyle olamayasınız ki

Bakın direk ön yargı ile yaklaşmaktansa bence bu tarz üyeleri tabiri caizse kullanmanız daha güzel olmaz mı ? Kullanmadan kastım onların yardım taleplerini biraz daha ılımlı karşılamalısınız =) Açıkçası biraz ön yargı sezdim, e haklısınız ona diyecek birşeyim yok sonuçta sanal alem diye tabir ettiğimiz bir düzenin içerisindeyiz, kime ne kadar güvenilir tam olarak kestiremeyiz..

Dediğim gibi hit alan konuları kendi özlüğünüzle harmanlayıp ekstra çalışmalarla daha iyi yerlere gelebilirsiniz diye düşündüm tabi bu benim düşüncem =) Sonuçta site sahipleri sizlersiniz, yönetici arkadaşlar neyi uygun görüyorlarsa kendilerince en iyilerini yapıyorlardır muhakkak şüphem yok ona.. =)

Her neyse konuda ki son cümlemi şu şekilde yazayım ve gerisini zamana bırakayım =)

Emin olun benim gibi düşünen ve gerçekten yardım amaçlı bulunan üyelerle dediğim şekilde ve dediğiniz, düşündüğünüz şekilde en iyi yerlere gelirsiniz

Yardımcı olabilmek için elimden geleni yaptığımı göreceksiniz =)

Selametle..

Mutluluk, mutsuzlukta saklı unutma..!
Yorgun Meddah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Yorgun Meddah'in Mesajına Teşekkür Etti.