Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.09.10, 00:57   #20
Yorgun Meddah
Üye

Yorgun Meddah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 10
Ettiği Teşekkür: 102
Aldığı Teşekkür: 346
Rep Derecesi : Yorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Yorgun Meddah - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Biraz Büyüme Çabası Hiç Fena Olmaz Siteniz İçin =)

Lale, denildi ki biz çok gördük böyle gelipte büyüme adına talep gösteren üyeleri fakat kimse birşey yapmadı gitti diye =)
Açılacak konuların çoğunlukla hit konular olması sitenin daha hızlı büyümesine yardımcı olur =) Benim söylemek ve anlatmak istediğim şey bu kısaca zaten konu açmaya başladım ben devamıda gelecek merak etmeyin

smyrna Demek istediğim her bölüme günlük en fazla 2 konu açılma yasağıydı.. Bu birçok sitede var fakat belirli bir noktaya gelipte önüne her gelen saçma sapan konu açmaya başlayan sitelerde var ki bunlarda genelde epeyce üyesi olan büyük siteler =) Şuan için gereği var mı yok mu orasına ben karar veremem sizin bileceğiniz iş..

Smashmouth Sitenin kalkınmasından değil büyüme çabasına biraz daha çaba katması için konu açmıştım sadece neden bu kadar büyütülüp konu farklı yerlere saptı anlamadım

Mutluluk, mutsuzlukta saklı unutma..!
Yorgun Meddah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Yorgun Meddah'in Mesajına Teşekkür Etti.