Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.09.10, 01:00   #21
Yorgun Meddah
Üye

Yorgun Meddah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 10
Ettiği Teşekkür: 102
Aldığı Teşekkür: 346
Rep Derecesi : Yorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Yorgun Meddah - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Biraz Büyüme Çabası Hiç Fena Olmaz Siteniz İçin =)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
Öncelikle hoşgeldiniz. Ben CadII. Cadı kelimesinin son harfi iki kere yazılmış. Böyle daha vurgulu oluyo

Neden burdayım biliyor musunuz? Yukarıda yazdığınız türden eleştiriler almadığım için. Kafama göre takılırım. Kimi zaman sizin tabirinizle kuru bir teşekkür, kimi zaman upuzun yorumlar yazabilirim. Kimse de bana niye bu tarz yazdın demez. Haaa... Yazınca da iyi yazarım yani. Bu konuda tevazu gösteremeyeceğim

Çok sitede varlığınızı gösteriyor olabilirsiniz. Ama bence her siteyi kendi içinde değerlendirin. Buranın da özel bir yer olduğunu hiç ama hiç unutmayın. Keyifli forumlar dilerim...

Her siteyi kendine göre değerlendirmek doğrudur fakat kalıplaşmış ve her üyenin istediği şeyler vardır değil mi Misal iyi bir ortam =)
Benim orada eleştirmek istediğim kuru bir teşekkürden ziyade sadece bu site için birşeyler yapmayı isteyenlerin içtensizliği ve sahteliğiydi Muhakkak ki bir ton yazıdan ziyade yeri geldiğinde tek bir teşekkür bile yeğlenir

yorumun için teşekkürler =)

Mutluluk, mutsuzlukta saklı unutma..!
Yorgun Meddah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Yorgun Meddah'in Mesajına Teşekkür Etti.