Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.09.10, 02:17   #24
Abartmatozu

Abartmatozu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 282
Ettiği Teşekkür: 1050
Aldığı Teşekkür: 2399
Rep Derecesi : Abartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği var
Ruh Halim: Uykucu

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Yorgun Meddah Mesajı göster
Amacım acımasızca vurmak değildi =) Sanırım halen yanlış anlaşılma durumundan kurtulamadım =) Benim söylemek istediğim şey şudur tekrar edeyim ve detaylı olarak yapılan yorumlara tekrar açıklık getireyim.. =)
Sitede ki her konuya gereksiz yorum yapılmasına elbetki bende karşıyım en basiti sitenin daha düzenli ve bakımlı görünmesi için =) Sadece kuru bir teşekkür etmekte bence biraz emeğe ihanet etmektir, yönetici yahut üyeler Real'in dediği gibi bazı konuları aylarca uğraşıp açıyorlar fakat kuru bir teşekkürler geçiştirenler oluyor.. =) Kısacası büyümenizi şu şekilde izah edeyim benim birkaç üye olduğum site var ve o sitelerde referans göstermeden bir garantör göstermeden üye olup yorum yapamıyorsunuz Arkadaş her bölüme 2 konu açma yasağı getirdik diyor, bu gayet güzel ve birçok sitede olan şeyler =) Bu elbetki düzeni sağlar, gereksizliği ortadan kaldırır.. Siz neden öyle olamayasınız ki Bakın direk ön yargı ile yaklaşmaktansa bence bu tarz üyeleri tabiri caizse kullanmanız daha güzel olmaz mı ? Kullanmadan kastım onların yardım taleplerini biraz daha ılımlı karşılamalısınız =) Açıkçası biraz ön yargı sezdim, e haklısınız ona diyecek birşeyim yok sonuçta sanal alem diye tabir ettiğimiz bir düzenin içerisindeyiz, kime ne kadar güvenilir tam olarak kestiremeyiz..
Dediğim gibi hit alan konuları kendi özlüğünüzle harmanlayıp ekstra çalışmalarla daha iyi yerlere gelebilirsiniz diye düşündüm tabi bu benim düşüncem =) Sonuçta site sahipleri sizlersiniz, yönetici arkadaşlar neyi uygun görüyorlarsa kendilerince en iyilerini yapıyorlardır muhakkak şüphem yok ona.. =)
Her neyse konuda ki son cümlemi şu şekilde yazayım ve gerisini zamana bırakayım =)
Emin olun benim gibi düşünen ve gerçekten yardım amaçlı bulunan üyelerle dediğim şekilde ve dediğiniz, düşündüğünüz şekilde en iyi yerlere gelirsiniz Yardımcı olabilmek için elimden geleni yaptığımı göreceksiniz =)

Selametle..
Selamlar
Referans sıstemı ıcın sıtemızın daha cok yol alması lazım.
Dusuncelerınıze saygı duymamak elde degıl aslında benım 2 yıl sonrakı hedeflerımden sadece bır kacı bunlar.
Bu sıte sızler oldukca uzun yıllar varolacak, emekleme asaması bıtmedı henuz.
Kosmamak lazım hemen daha yurunecek o kadar yol varken.
Selam olsun.
Abartmatozu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Abartmatozu'in Mesajına Teşekkür Etti.