Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.09.10, 03:16   #25
Yorgun Meddah
Üye

Yorgun Meddah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 10
Ettiği Teşekkür: 102
Aldığı Teşekkür: 346
Rep Derecesi : Yorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerdeYorgun Meddah Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Yorgun Meddah - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Biraz Büyüme Çabası Hiç Fena Olmaz Siteniz İçin =)

Öncelikle yorumlarınız için ve değerlendirmeleriniz için tekrar tekrar teşekkür ediyorum, yanlış anlaşılmaya yol açan ifadelerim olduysa affola =)

Banemin, teşekkür ediyorum beğenmenize sevindim Bende her Türk gencinin yapması gerektiği gibi Türkçe'mizi en iyi ve en güzel şekilde kullanmaya çalışıyorum.. Tabi böyle olunca haliyle kendimizi ifade ediş yolumuzda ki engeller ortadan kalkıyor
Hırs kötüye kullanılmadıkça iyidir Sağlam adımların yanında hırs olursa yaş tahtalar normalden daha çok eksilir diye düşünüyorum

smyrna, benim söylemek istediğim konu düzenlemenin yanında hit alan konularıda sizlerin açması =) Dediğiniz gibi konuları düzeltiyorsunuz bu gayet güzel birşey işte dediğimde onunla fazla vakit harcamaktansa tamamiyle mükemmelleştirmek ile uğraşmaktansa sizler hit alan konuları kendi mükemmellik anlayışınıza göre açsanız daha hızlı ilerlersiniz =)

Aleykümselam abartmatozu =)
Dediğin gibi yol almak gerekli dediklerimin olması için, bende zaten o yolu katedebilmek için birkaç öneride bulundum naçizane =) Umarım istediğiniz yerlere gelirsiniz Emin olun bende elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım =)

Sanırım konu fikir alışverişinden dışarıya çıkıp bir tartışma yaratmadı =) Bu beni ayrıca sevindirdi.. Anlayışınız için teşekkür ediyorum tekrar
Selametle..

Mutluluk, mutsuzlukta saklı unutma..!
Yorgun Meddah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz Yorgun Meddah'in Mesajına Teşekkür Etti.