Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.09.10, 19:18   #10
emrullah
Üye

emrullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 4
Ettiği Teşekkür: 19
Aldığı Teşekkür: 194
Rep Derecesi : emrullah Karimasını arttırmak için doğru yerdeemrullah Karimasını arttırmak için doğru yerdeemrullah Karimasını arttırmak için doğru yerdeemrullah Karimasını arttırmak için doğru yerdeemrullah Karimasını arttırmak için doğru yerdeemrullah Karimasını arttırmak için doğru yerdeemrullah Karimasını arttırmak için doğru yerdeemrullah Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Ben Atatürk'çüyüm

Ben şuyum yada buyum demek o ait olduğunuz şeyin tüm özelliklerinizi taşıdığınız anlamına gelir.

Ben koministim dediğim de bunun devlet politikasından öte benim yaşamam lazım deme yani ben komünistim deyip emperyalistler gibi yaşıyamam kendimle çelişirim.

Yada ben aşırı islamcıyım yada aşırı dinciyim diyen birinin Suriye'de bir pavyonda dansözlere para koyması gibi.

Ya hiçbiri beni,bizi ilgilendirmiyor aslında ne dincinin dansöz olayı nede komünistin emperyalist olayı burda demek istediğim bişey dediğiniz de o şeye siz aitsiniz.

Bana sordular okulda sen laikmisin diye,ben hayır değilim dedim ama lakik devlet sistemini savunan birisiyim dedim.Ki sizin dinsiz yada diğerlerinin dinsiz olduğunu da kasttetmiyorum ki öncelikle dinsizde olabilir insanlar ,bu kimseyi ilgilendirmez beni ilgilendirmediği gibi ama insanlar istemeden,bilmeden kelime kargaşalığından dolayı yanlış kullanıyor bana göre kalıpları

Ondan ben laikim demek bana göre tehlikelidir dedim

emrullah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz emrullah'in Mesajına Teşekkür Etti.