Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.09.10, 01:30   #49
Isilti
Gerçek Üye

Isilti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 36
Ettiği Teşekkür: 1824
Aldığı Teşekkür: 1706
Rep Derecesi : Isilti Karimasını arttırmak için doğru yerdeIsilti Karimasını arttırmak için doğru yerdeIsilti Karimasını arttırmak için doğru yerdeIsilti Karimasını arttırmak için doğru yerdeIsilti Karimasını arttırmak için doğru yerdeIsilti Karimasını arttırmak için doğru yerdeIsilti Karimasını arttırmak için doğru yerdeIsilti Karimasını arttırmak için doğru yerdeIsilti Karimasını arttırmak için doğru yerdeIsilti Karimasını arttırmak için doğru yerdeIsilti Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Sanal aşklara inanırmısınız ?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Isilti Mesajı göster
Benimde bir katkim bulunsun...
Sanalda ask degilde, tanisma olur ve daha sonra reale tasina bilir. Hersey konusulur, karsilikli istekleri, istemedikleri, hoslandiklari hoslanmadiklari. Hangi cecegi sevdigi vs...
Hoslanirsalar birbirlerinden, realde bulusup, göz göze, diz dize...birde beden diliyle konusulur. Sanalda hissettikleriyle, gercekte hissettikleri ayni orantidaysa devam edebilir...Cokta güzel olur, ya arkadas sevgili kalirlar karsilikli anlasarak. Yada evlilik yolunu acar ve evlenirler.

Birde sanalin su tarafindan bakarsak...?
Sanalda olan herkes dürüstmü, ayni düsüncelerlemi davraniyor karsindakine...Yoksa evli kendisine oyuncak mi ariyor, asamadigi bazi bastirilmis duygularinimi, yasiyor...
Güzin ablalik tarafim oldugundan, bu tür olaylara aldanmis kizlarla, kadinlarla cok konustum. Yürek yanginlarini hissettim, aldanislarini.
Helede kocasindan yeni ayrilmis dul kadinlara kurulan tuzaklari, cok dinledim. Kimse gözünün yasina bakmiyor. Ya o yalniz dullarin sevgi acligindan yararlanmak istiyorlar (kocalari yeni ölmüs) zenginse, zenginliklerinden yararlanmak istiyorlar...
Kizlarimizin samimi duygularini hice sayip, lime lime ediyorlar.

Önce kendilerine asik edip, daha sonra istediklerini, canlarindan koparip aliyorlar.
Bu tür olaylari, gazetelerde ve ya sitelerde, forumlarada da cok okuduk.
Adam öyle bir mahsum tavir takiniyorki? (anlatilanlardan biliyorum) karisi onu hic sevmiyor...? ve ya, cok iyi bir insan ama, hayat ona hep yek olmus, parasi yok. Bizim saf ve iyi yürekli kizlarimiz, kadinlarimiz( erkeklerimiz azda olsa) kani veriyorlar bir hamlede. Sonuc ne oluyor peki, psikyatristin kapaisi caliniyor, yada intiharla sonuclaniyor, yada hayata küsüyor, kendisine küsüyor inandigi icin.
Iyi niyetli düsünenler cok az, kardeslerim...

Yoksa yalniz olan kiz veya erkek icin, cokta güzel tanisma ortami burasi. Aradaki mikroplar, parazitler olmasa...?
Dilerim kötü niyetlilerin yerini iyi niyetliler alirlar.

Birde suna artik inanmiyorum? hani derler ya, sen iyi niyetliysen karsinada öyle biri cikar. O kizlarimiz gayet candan ve iyi niyetliydiler. Demekki sanalda sökmüyor.

Bam teline vurdum biraz, af ola.
Saygi ve sevgilerimle.
Yine ayni fikirdeyim. Pitsy, seni kutluyorum evliligini. Sansin varmis dürüst bir insana rastlamissin. Üstteki anlattigim gibi, sanalda dürüst olanlar az.
Sanalda olsun, realde olsun kiz/erkek ciddiyse zaten ailesiyle tanistirir...Evlenmek istedigim kiz/erkek der. Gece gündüz teline ulasirsin sakincali (evli)degilse. Sana herseyden önce güven verir...