Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.09.10, 01:11   #5
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2491
Ettiği Teşekkür: 85449
Aldığı Teşekkür: 125444
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Bir Başka Dünya...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
Eğer böyle bir dünyanın saçma sapan olduğunu düşünüyorsan, sana bu dünyada hayırlı işler dilerim.

Kendine benzeyen bir dünyada olmanın tadını çıkar

Yada arada bir bırakta senin yorganda kaysın fena olmuyor inan

Alıntı:
Sevgiyi sadece kuru bir "seni seviyorum" cümlesine hapsetmeyenlerin olduğu bir Dünya.

O cümleyi kullanmak yerine sevdiği için bir pantalonun ütülendiği, sıcacık elin avuçlarına kendi avuçlarının bastırıldığı ve onun ne kadar değerli olduğunu gözlerine bakarak anlatabileceğin bir Dünya...
Seni seviyorum kelimesi bir süre sonra hükmünü kaybediyor. Yok yok devamli söylenir diyen beri gelsin. Ne kadar söylenirki bu cümle yahu.

Pantolonu ilk baslarda sevdigi icin ütüler, ütüleyen kisi. Daha sonra külfet olur "bu ne bicim ütüleme böyle, hep cift iz yapiyorsun pantolonlarda" denir. Gözlerine bakip şaşi oldugu söylenir daha sonra da

Benim aklim bu kadarina eriyor.

Toz pembe yasamanin manasi yok.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.