Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.09.10, 14:34   #12
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Darısı Başımıza, Pitsy'i Evlendirdik:)

Ben sıkıntılı adamım. Saatinden önce giderim olmam gereken yere. Geç kalma korkusu ve saygısızlığı içimi yer bütün gün.

Dünde zamanından önce 18:40 ta o gördüğünüz havuza açılan kapıdan giriş yaptım. Daha misafirler tek tük gelmeye başlamış ve masalara gitmek için önümde uzun bir yol vardı.

Karşıda ki gelin hanım bütün ihtişamıyla gördüğüm ve dikkatimi çeken ilk şeydi. Benim onu görmemle onun beni görmesi aynı zamana denk geldi...

İşte o anda yanındakileri bırakıp bana doğru koşuşu ve benimde ona gidişim, beni tüm sıcaklığıyla sararak ve öperek karşılaması, onu biraz kendimden uzaklaştırıp gözlerinde ki mutluluğu yakalamaya çalışmam, onun güzelliğini seyretmem ve bana geçen tüm sıcaklığı...

Sonra beni damat beyle tanıştırışı, ailesinin masasına kadar eşlik edip sanki çocuğunu emanet eder gibi onlara emanet etmesi...

Ne diyebilerim ki başka... İyi ki oradaydım... Bunları yaşadım ve yaşattın...

Canım Pitsy'im...

Hayatında ki herşeyin o yüreğin gibi tertemiz olmasını ve hak ettiğin mutlulukların seni ve çevreni sarmasını dilerim...

Seni seviyorum canım arkadaşım... (Damadın yeleği için birşey demedim bak )

Not; Sonra belki bir parantez açar gecenin diğer güzelliğinden de bahsederim. Önce, açabilirmiyim o parantezi bilmem gerek

İkinci Not; Teşekkürler FG. Hayatıma kattığın artı güzellikler için...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
17 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.