Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.09.10, 22:54   #37
Öykü
Müdavim

Öykü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 20
Ettiği Teşekkür: 49616
Aldığı Teşekkür: 15722
Rep Derecesi : Öykü muhteşem bir gelişmedeÖykü muhteşem bir gelişmedeÖykü muhteşem bir gelişmedeÖykü muhteşem bir gelişmedeÖykü muhteşem bir gelişmedeÖykü muhteşem bir gelişmedeÖykü muhteşem bir gelişmedeÖykü muhteşem bir gelişmedeÖykü muhteşem bir gelişmedeÖykü muhteşem bir gelişmedeÖykü muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Darısı Başımıza, Pitsy'i Evlendirdik:)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
Geçtim ve girişi gören bir masaya oturdum. Gelenlere bakıyor ve gelecek olanları bekliyordum.

Ama bu bekleyişin garip olan tarafı gelecek olanı ilk kez görecek olmamdı.

Kapıdan giren bir çifte odaklandım. Sadece yazılarından oluşan bir hisle kafamda şekillendirdiğim resme uyan biriydi gelen ve onlarında arayan bakışlarını görünce gayri ihtiyari "beklediklerim bunlar" deyip el salladım. Buna yanıt karşıdan aynı anda geldi

Eşiyle beraber masama gelişleri, 40 yıllık dost gibi hararetle selamlaşmamız ve oturmamızla birlikte başlayan çok sıcak ve samimi 3 kişilik bir sohbet...

Sevgili Akdeniz ve eşiyle hemen hemen her konu hakkında doyumsuz bir sohbetle birlikte kalkma saatini getirdik.

İnsanın yanılmadığını görmesi çok güzel...

Bana bu güzelliği, burada gerçekte ki kişiliğini birebir yansıtarak yaşatan ve yanıltmayan Akdenize bir kez daha teşekkür ederim...

Pitsy'im o "şeyi" yak ama artık. Bir daha görmeyeyim
Çok teşekkürler sevgili Banemin aynı düşünceler içerisindeyim. Böylesine güzel insanlarla tanışmama olanak yarattığı için FORUM GERÇEK sonsuza kadar yaşasın. İyiki varsınz.