Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.09.10, 23:32   #11
prowise
Tam Üye

prowise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 46
Ettiği Teşekkür: 820
Aldığı Teşekkür: 1646
Rep Derecesi : prowise Karimasını arttırmak için doğru yerdeprowise Karimasını arttırmak için doğru yerdeprowise Karimasını arttırmak için doğru yerdeprowise Karimasını arttırmak için doğru yerdeprowise Karimasını arttırmak için doğru yerdeprowise Karimasını arttırmak için doğru yerdeprowise Karimasını arttırmak için doğru yerdeprowise Karimasını arttırmak için doğru yerdeprowise Karimasını arttırmak için doğru yerdeprowise Karimasını arttırmak için doğru yerdeprowise Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Çeçenistan Özgürlük Tarihi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
Prowise olayı saptırmışsın yada ne dendiğini tam anlamamışsın...
Alıntı:

Alıntı:
Koyu yerlere birkez daha göz at istersen. Benim katıldığım yerler orasıydı ve zannedersem Santos ta buraya vurgu yapmıştı...

Özgür olmak çok ama çok önemli. Ama daha önemlisi insan kalabilerek özgürleşmek.

Tepki duyduğumuz Rustan farkımız kalmayacaksa daha neden özgür ve ayrı olunacak ki?

Ben sizin yazdıklarınızdan alıntı yaparak yorum yapmadım ki. Konuyu saptırmış olabilirim. Baktığınız yere göre konu sapmıştır doğrudur.

Ha bir de değerli arkadaşlar sizlere bir önerim var lüften bir fikriniz varsa bunu beni eleştirmek ile değil konuyu yorumlamak ile açıklamaya çalışın zira konu tartışmaya dönüşüyor ve ben tartışırken kırıcı olabiliyorum. Bunu söylemek istiyorum.

Burada eklenen bir konudur olumlu veya olumsuz fikirleriniz olabilir. Bunu konuya cevap olarak yazın