Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.10.10, 01:09   #4
emrullah
Üye

emrullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 4
Ettiği Teşekkür: 19
Aldığı Teşekkür: 194
Rep Derecesi : emrullah Karimasını arttırmak için doğru yerdeemrullah Karimasını arttırmak için doğru yerdeemrullah Karimasını arttırmak için doğru yerdeemrullah Karimasını arttırmak için doğru yerdeemrullah Karimasını arttırmak için doğru yerdeemrullah Karimasını arttırmak için doğru yerdeemrullah Karimasını arttırmak için doğru yerdeemrullah Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Atatürkçülüğün Türk Toplumu için Önemi.Yardım!

Dostum yazdıklarından anladığım kadarıyla kitabi bilgiden çok kişisel yorumlar istiyorsun.

Atatürkçülük ;genel manasıyla bakıldığın da sözde değil özde yaşanılsa yaşatılabilse ülke ve halk olarak yüksek medeniyerlerde boy göstermek demek

Atatürkçülük;devrimciliktir,yerinde saymamaktır.Her görüşe fikiri açık olmaktır.Ama içinden en mantıklısını alıp uygulamktır o günkü duruma göre

Atatürkçülük;Türk kelimesini istediğinde Evereste istediğinde Pariste'ki eyfel kulesine ,istenildiğinde özgürlük anıtına yazdırabilmektir yani dünyaya kafa tutmaktır.Ama bunu istediğinde yapabilmelidir bu istekte ancak ve ancak dostluğundan ve iyi niyetliliğinden şüphe duyduğumuz milletlere karşı olmalıdır.

Atatürkçülük;kız çocuklarına sahip çıkmaktır,onları hiçbir unsuru gözetmeksizin korumak ve eğitmektir.Onları dünya kadınlarının hanımefendisi yapmaktır.

Fazla dağıtmak istemiyorum konuyu benden şimdilik bu kadar

emrullah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz emrullah'in Mesajına Teşekkür Etti.