Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.10.10, 00:09   #23
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Harem Nedir? Osmanlı’da Harem – Sırlar Perdesi: Harem

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi BÖCÜ DAYI Mesajı göster
Zaten cariyeler konusunda tam bilgim yok demiştim..)

Nikah işinde seninle aynı fikirde değiliz.

Nikah olmadan ayrılıklar kolaylaşır, sıkıldım oynamıyorumlar başlar.. Sonuçta ortaya bir sürü nesebi belli olmayan çocuklar çıkar.. Bir çocuğun babasını annesini bilmemesi ne kadar kötü... 70 milyondan herhangi biri benim annem babammı diyecek çocuklar..

Yok yok, bu nikah işi sakat bir mevzu..

Benim gözümde nikah işini kaldırmak aile yapısına dinamit koymak gibi birşey..

Bak yazarken bile tüylerim diken diken oldu..

Anlamadım valla ne demek istediğini Böcü

O zamanda nikahlanıyorlardı ve boşanmak isteyen zorluklarlamı karşılaşıyordu diyorsun yani. Bu kişi hemde padişah olunca?

Resimlere gelince, haremin o zamanlar yabancıların resimledikleri şekilde olduğunu düşünüyorum. Uçkuruna düşkün bir millet olarak, kadının bol olduğu haremde, hemde güzel esir kızların olduğu yerde, zevkü sefa olmadığını düşünemiyorum bile.

LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
13 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.