Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.10.10, 23:42   #19
Kardelen26
Müdavim

Kardelen26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 232
Ettiği Teşekkür: 27055
Aldığı Teşekkür: 23200
Rep Derecesi : Kardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura about
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: Kaç Yıl Kaybettiniz ?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SuLTaN Mesajı göster
3 sene kaybettim hayallerime kavuşmak için diyordum 1 hafta öncesine kadar. 4 haftadır istediğim yerdeyim ve önceden sahip olduğum düşüncelerin hepsi silindi kafamdan. Ben 3 sene falan kaybetmemişim, çok çok şey kazanmışım; belki de bir ömür kazandım kim bilir... Bu süre içerisinde büyümüşüm, hayallerime daha çok bağlanmışım ve gelmem gereken zamanda gelmişim istediğim yere.

Velhasıl kelam, düşünceler değişir; kötü bildiklerimiz iyi çıkar, iyi bildiklerimiz de kötü çıkar. Yapmak gereken şey sabretmek ve ne istediğini bilmek... Umutsuzluğa yer yok hayatta!
Bravo Sultan