Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.10.10, 18:19   #398
Kardelen26
Müdavim

Kardelen26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 232
Ettiği Teşekkür: 27055
Aldığı Teşekkür: 23200
Rep Derecesi : Kardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura about
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: Esen Kalınız

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi prowise Mesajı göster
Sanki biryerlerde okumuştum ve sanki fizikçilerin yaptığı araştırmalara göre bu zaman kavrama birgün yok mu ne olacakmış. Ama şimdi var. Yahu kardeşim biri bu zamanın peşinden mi koşturuyor ben bile takip edemiyorum bak bak dursana uleyn 17: 08 , 17: 09 bak ya durmuyor. Kusura bakmayın arkadaşlar ben durduramadım tepesinden aşşağı sopayla vurdum ama yine durmadı. Yok yok durdu ama sanırım duran sadece benim saatim bilgisayarın saati hala çalışıyor ona da mı vursam acaba bunu düşünmem lazım, 17:11, bir dur bir bekle tamam az kaldı...

Anlaşılan o ki beni beklemeyecek neyse arkadaşlar hazır bu zaman ilerlerken, ben de gideyim bunu saatayım da az para kazanayım.

Ben gidiyorum yarın sabah görüşmek dileğimle hepiniz kendinize çok iyi bakın..

Hoşça kalın... 17:13
Hayırlı nöbetler Prowise