Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.10.10, 23:50   #2
Mathematician
Kroniköğrencideğilartık:D

Mathematician - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 298
Ettiği Teşekkür: 12966
Aldığı Teşekkür: 17543
Rep Derecesi : Mathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Cevap: İdam Edilenlerin Son Sözleri..

Alıntı:
* Beni ecnebilere yaranmak için asıyorlar. Buna adalet diyorlarsa, kahrolsun böyle adalet. Çocuklarımı milletimin uğrunda yetim bırakıyorum. Allah,vatan ve millete zeval vermesin. Amin.

Boğazlıyan
Kaymakamı Kemal Bey, 1915 yılında Ermeniler’e kötü muamelede bulunduğu iddiasıyla astırılan ve daha sonra şehid ilan edilen Kemal bey’in Beyazid Meydanı’nda güneş batarken idamından önceki son sözleri

Bugün elime bir dergi geçti. Milli şehidimiz Boğazlıyan kaymakamı Kemal Bey başlıklı bir yazı vardı. Dikkatimi çekip birkaç satır okumuştum. Önce Ermenilerin baskılarıyla asılan sonra halk tarafından milli şehit ünvanı verilen biriymiş. Suçu ise Ermenilerin Türkleri öldürdüğünü söylemesiymiş. O zaman da doğru söyleyen cezalandırılıyormuş meğer...