Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.10.10, 20:29   #15
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Modem Sorunum

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi the mathematician Mesajı göster
Öncelikle geçmiş olsun Liliumcum. Sınavda da başarılar dilerim. Umarım sınav istediğin gibi geçer.

Hep 5 puan artarak gitmişsin Başakça.Belki bir ihtimal aynı istikrarı biz de gösteririz.

Matçı ben ki KPSS kitabı görünce öğüren ,hiç çalışmadan ve yaşlı biri olarak bu sonuçları almışsam sizler taze beyin olarak daha yüksek puanlar alırsınız eminim .Tek sıkıldığım nokta çok uzun süreli oturmak ki ben gibi hiperaktif ve çanağı sağdan darbeli biri için korkunç bir işkence..

Korkulacak hiç bir şey yanlız onların verdikleri sudan içmeyin,sakızı çiğnemeyin hele ki şekerlerini ağzınıza atmayın .Atar gibi yapın kendi şekerinizi ,sakınızı çiğneyin.

Sizlere güvenim sonsuz sizler aklı başında zeki kızlarsınız.Okunmaya ihtiyaçınız varsa gelin ben sizlere üflerim

Hepinize gönülden başarılar diliyorum .

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.