Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.11.10, 12:56   #14
SuLTaN
Fosforlu

SuLTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 708
Ettiği Teşekkür: 36956
Aldığı Teşekkür: 24738
Rep Derecesi : SuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Sen Git Aşk Bana Kalsın...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi smyrna Mesajı göster
Ben yorum yapmıyorum. Sen nedenini anlarsın Sultanım.
Anlamaz olaydım...

Yahu bizler suçluyuz, cidden suçluyuz.

Bize ait misler gibi bir hayatımız var. Birgün aşk geliyor, haydi bakalım daha güzel oluyor hayat. Bir süre sonra dünyayı aşık olduğumuz kişinin etrafında döndürüyoruz, her şeyimiz o oluyor; onunla gülüp onunla ağlıyoruz, onunla yatıp onunla kalkıyoruz sanki başka kimsemiz yok gibi... Gün oluyor, yeterince emek vermiyor aşık olduğumuz kişi aşkımız için, bizim gibi sevmiyor ya da. Basitleşiyor o çok yüce dediğimiz duygular. Sonrasında haydaaaa... Yandı gülüm keten helva.

Yok anam yok. Aşkta suç varsa, karşımızdakinde değil bizde. O'nu aşk ilâhı yapıp tapmayacağız, onların bizi sevdiği gibi seveceğiz. Yoksa böyle oluyoruz işte. Toparlanıyoruz ama böyle bir yazıda bile hemen çöküyoruz, na böyle oluyor yüzümüz:

N'aaapsaaakkk n'aaapsaaakkk bir hamak alııppp sallansaaakkk (Bu havada? )

SuLTaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz SuLTaN'in Mesajına Teşekkür Etti.