Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.11.10, 15:52   #21
Lilium
Müdavim

Lilium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 376
Ettiği Teşekkür: 8769
Aldığı Teşekkür: 17888
Rep Derecesi : Lilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Modem Sorunum

Hepinize çok çok teşekkür ederim arkadaşlar. An itibari ile dönmüş bulunmaktayım Sınava stres yapmadan çok rahat bir şekilde gittim hatta sınavda istediğim gibi gelmişti tek bu sınav baz alınsaydı iyi birşeyler yapabilecektim ama bir önceki genel kültür genel yetenek sınavı puanım düşük olduğu için ne olacağını bilmiyorum.
Sonuçları da kontrol etmedim ne olacaksa da o an öğreneyim istedim hayırlısı diyorum elimden gelenin fazlasını yapmaya çalıştım kendim,ailem ve sizler için Eğer iyi bir sonuç gelmezse de üzülmeyip önümüzdeki maçlara pardon sınavlara bakacağım

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster

Sevgili Lilium,

sınavı başaramazsan sakın foruma girme. Seni gözüm görmesin. Hem buradan, hem özelden, hem profilden, hem karizmadan ve hem msn den seni çok fena döverim.

Yapacaklarım bu kadarla sınırla kalmayacaktır, haberin olsun

Hadi şimdi başarılar.
Lale sen üstteki yazıları okumadın dimi nolur okumadım de