Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.11.10, 04:07   #2
OkyanusunKalbi
Müdavim

OkyanusunKalbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 616
Ettiği Teşekkür: 27529
Aldığı Teşekkür: 40364
Rep Derecesi : OkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Çocuklarımız ve Ödev Yapma Alışkanlığı

İlkokuldayken ödevlerimi zamanında yapardım. Okula gitmeyi ders yapmayı çok severdim.O yaşlarda çocukların bi çoğunda okuma isteği oluyor sanırım. Ortaokula kadar böyle devam etti. Tabiri caizse inektim.

Lisedeyken, ders değil başka şeylere akıl çalışınca başarım da düştü tabi. Üniversiteyi ne siz sorun, ne ben söyleyim.

Bir ders hariç kimsenin yardımını almadım simitleri direkleri ala ala mezuniyetimi tamamladım.

He bu arada o bir ders dediğim, resim dersiydi. Lisedeyken resim dersinde biraz başarısızdım. Anneme resimleri çizdiriyordum, itiraf ediyorum...

Bak şimdi nasıl kın kın kınadım kendimi.

Şaka bi yana güzel bir konu. Ailelerimiz ömür boyu bizim yanımızda olmayacaklar.Sürekli başımız sıkıştığında yardım edemezler. Kendi yağımızla kavrulmayı öğrenmek için dikkat etmeliyiz.

Teşekkürler gecenin esrarı...