Konu: Bende Geldim
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.11.10, 10:11   #30
KimsE
Gerçek Üye

KimsE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 51
Ettiği Teşekkür: 4028
Aldığı Teşekkür: 2793
Rep Derecesi : KimsE muhteşem bir gelişmedeKimsE muhteşem bir gelişmedeKimsE muhteşem bir gelişmedeKimsE muhteşem bir gelişmedeKimsE muhteşem bir gelişmedeKimsE muhteşem bir gelişmedeKimsE muhteşem bir gelişmedeKimsE muhteşem bir gelişmedeKimsE muhteşem bir gelişmedeKimsE muhteşem bir gelişmedeKimsE muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bende Geldim

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SuLTaN Mesajı göster
Sen Türkçeyi bir de düzgün kullanmayı dene KimsE, zamanla sana yakıştığına sen de inanacaksın

Hoşgeldin

Bilmem (:

Günlük hayatta konuştuğum şekil üzeri neyse O'nu olduğu gibi satırlara taşımak gayesi denilmesi daha doğru olacak bir kavram aslında SuLTaN

Ben konuşur iken ne ise Türkçe'ye karşı olan duyarlılığım satırlarıma düşenlerde onun aynası gibi yola çıktığımda hepinizin günlük hayatta mükemmel bir Türkçe kullandığı sonucunu çıkarmak hayran kitlenize benide, benide geç ama kalınca yazmanız demektir.

İyi insanları tanımak ayrı, kusursuz hitap yeteneği ile kuşanılmış beşerleri tanımak ayrı bir kazanım olacak kendime

Gurur duydum tekrardan sizlerle vede sitemiz ile.

ve unutmadan.. Ben burda Kalıcıyım...

Sonra sonra hep der dururum bak ilk geldikimde bu mülteci gibi hissettiğim anlarımı

Biline.
KimsE isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz KimsE'in Mesajına Teşekkür Etti.