Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.11.10, 14:25   #43
Papazulya
Bal Yazmalı

Papazulya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 100
Ettiği Teşekkür: 2928
Aldığı Teşekkür: 6731
Rep Derecesi : Papazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura about
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Ben de hos gelmek istiyorum

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi kumsal Mesajı göster
kardeş sen beni hoş bulma at gitsin beni ben öyle ruh halindeyim ki anlatamam sizler medeniyetin nadide çiçekleri , bense dağ başlarındaki vahşi rüzgarların eserken yalçın tepelerine vura vura yontulmuş kayalıklar gibiyim

evet ben bu kayalıkların arasında yapayalnız kalmış kendince yaralı ve öksüz sevda yüklü bembeyaz vefa ve sadakatle açan tek ve nadide bir kardelenim .

sen benim kardelen çileme dayanamassın kardeş bırak beni ben yalnız aglayayaım sen var git yoluna kardeşim.

''evet ben bu kayalıkların arasında yapayalnız kalmış kendince yaralı ve öksüz sevda yüklü bembeyaz vefa ve sadakatle açan tek ve nadide bir kardelenim .''

binlerce hic kimseniz oldu mu hic sizin?Yapayalniz kaldiginizda kafanizdaki onca kalabalik yordu mi hic?Insanin en buyuk kalabaligi kendisidir;en buyuk yalnizliginin kendisi oldugu gibi:mutlulugu-derdi, gulusu-serzenisi, aydinligi-karanligi, acisi-tatlisi, aki-karasi, yuku-kufleti, dostu hatta en buyuk dusmani yine kendisidir insanin.

''sizler medeniyetin nadide çiçekleri , bense dağ başlarındaki vahşi rüzgarların eserken yalçın tepelerine vura vura yontulmuş kayalıklar gibiyim''

Medeniyetin nadide ciceklerinin gunluk kosusturmacalarinda, narkoz etkisiyle hafif bir ruya icindeki bu dunyalarinda, yalniz hissetme luksleri yoktur.Onlar sahte kalabaliklarin yalnizlaridir.Ne mutlu size.Kimsesiz yalnizliginizin tadini cikarin.