Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.11.10, 23:30   #31
FireBug
Gerçek Üye

FireBug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 6
Ettiği Teşekkür: 625
Aldığı Teşekkür: 2398
Rep Derecesi : FireBug muhteşem bir gelişmedeFireBug muhteşem bir gelişmedeFireBug muhteşem bir gelişmedeFireBug muhteşem bir gelişmedeFireBug muhteşem bir gelişmedeFireBug muhteşem bir gelişmedeFireBug muhteşem bir gelişmedeFireBug muhteşem bir gelişmedeFireBug muhteşem bir gelişmedeFireBug muhteşem bir gelişmedeFireBug muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Burası neresi olaki...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi paneb Mesajı göster
Bir varmış , gece yarısı saat ikide düzen arayan birisi yolunu şaşırmış , bir yokmuş Düzenin vakti yoktur gece yarısı bile gerçi Yine de şu kadar söyleyeyim, gece yarısı ikide kimse bu kadar hoş gelmemişti Kendimden bahsediyorum Saat ikide kalkıp kendime bi bakarım çünkü Neyse sen de fena değilsin işte Fena değilsin dediysem, büyük düşün. Daha büyük
Ben büyük düşünmem.
Küçük küçük düşünürüm. Sonra birleştirririm bazen. Bazen de vazgeçerim. Böylece kayıp ta küçük olur.
Derler ya boğulcaksan büyük denizde boğul. Bana göre değil bu söz. Ben küçük gölde boğulayım. Köpek balıkları yerine sazanlara ulaşayım.

Beraber hoşgeldik o vakit....
Gece gece kendine niye bakıyosun o da ayrı bir arena ya da siyaset meydanı ya da en olmadık 32. gün konusu ama neyse

Ben bile helallik aldım yüreğimden,
nasılolsa bu gidiş dönüşsüz diye....
FireBug isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz FireBug'in Mesajına Teşekkür Etti.